מבנים ניידים
בנייה קלה
מבנים ניידים, זה אנחנו

אודות הבנייה הקלה

אודותינו

אצלנו לא רק המבנה הוא נייד, גם השירות הוא נייד. היכולת שלנו להתמודד עם רצונותיו המגוונים של כל לקוח ולקוח, הפכו כבר מזמן לשם נרדף בעבורנו.
אצלנו מאמינים בבנייה נקייה, מתוך אמונה כי נכדינו יתמודדו בבוא העת עם השיירים שאנחנו נותיר אחרינו. במפעל שלנו תוכלו למצוא הכל, חוץ מכלים כבדים, אשר מסרבלים את תהליך הייצור, מלכלכים ומייקרים אותו שלא לצורך.

ההמתנה אצלנו למעבר מהנייר אל המציאות, תהיה קצרה ביותר, והשפעתכם על התהליך תהיה לא פחות משמעותית משלנו. כלומר, השינויים שניתן לבצע במפעלנו, תוך כדי הבנייה, גמישים למדי, וקשובים ביותר לצרכיכם כלקוחות.

לנו ניסיון וותק רב שנים בתחום אשר מלווים בהנדסת אנוש מפותחת הנמצאת עם יד על הדופק בכל הנוגע להמצאות וחידושים הצצים בתחום לעייפה. הנדסה זו מתגבשת מדי יום ביומו מחדש, כתוצר ישיר של ביקוש הולך וגובר מצד צרכנים וטכנולוגים, שמבינים כי ישנה אלטרנטיבה להלך הבניה הסטנדרטי בעלות כלכלית אשר לא מותירה מקום לתחרות.

אצלנו תהליך הבניה נעשה במפעל ולא בשטח, כך שניתן לקבל 'שקט תעשייתי', ולתכנן כל פרט ללא הפרעות סביבתיות, ותוך מתן מענה מקצועי ויעיל לכל צורך אשר מתפתח תוך כדי התהליך.

יצירת קשר
שם מלא
טלפון
הערות