מבנים ניידים
בנייה קלה
מבנים ניידים, זה אנחנו

תעשייה או טבע?

תעשייה או טבע

השימוש בחומרים הקלים, וזמן העבודה הקצר של העובדים שנובע מהיכולת המהירה לבצע באמצעות אותם חומרים את העבודות, היא ההופכת את הבניה הקלה לזולה יותר.

תהליך היצירה הוא כזה, שבמסגרתו מתבצעת כל העבודה במפעל, החל משלב התכנון האדריכלי וכלה בבניית הבית, הלכה למעשה, כאשר כל מה שנשאר, על מנת להניח את הבית על הקרקע הינו רק לחבר את החלקים השונים לכדי יחידה אחת.

עוד חומר קל שבקלים הינו האלומיניום. משקלו הקל אינו מסגיר את העובדה שהחומר הינו חזק ביותר ובעל נוקשות גבוהה. אפשרויות הבידוד שהוא מעניק כנגד קשת רחבה של מצבי טבע מרשימות למדי.
אם ברצונכם במשרד המצוי מן הסתם בסביבה תעשייתית, הרי שמצאתם את הפתרון המושלם לבידודכם מהרעש הסביבתי.

לגבי הפן החזותי, אלומיניום ידוע כשומר על חזותו ואינו מתבלה או נשחק עם השנים ועל כן, לאור כל האמור לעיל, מועדף לעיתים קרובות על עץ, בבחירת החומר באמצעותו תבחרו לבנות את החלון.

ובכל זאת, ישנן תעשיות שמאמצות אל קרבן את העץ כמוטיב מרכזי בבניית המבנה הנייד, למשל בתחום הצימרים. כולנו מכירים את בקתות העץ היפיפיות על שלל הפינוקים שהן מביאות איתן, דוגמת ג'קוזי ונוף ירוק שנשקף למרחוק. בניגוד לסביבת תעשייה רועשת שדורשת את השימוש באלומיניום, במקרה של הצימרים, העץ הוא החומר הנחשק. אז היכן ניתן למצוא את העץ בתעשיית המבנים הניידים?..

העץ יכול לבוא בתור ציפוי לקירות, בתקרות מעוצבות, בפרקטים וכמובן בכל ריהוט משלים, כגון מטבחים וארונות. החברות המורשות לבנות בתחום הבנייה הקלה כמובן עובדות עם חומרים אשר מעכבים בערה ושומרים על תו תקן בטיחותי גבוה.

כמובן שלצרכי פנאי אין מוצר היכול להתמודד עם בית מעץ. הדבר גם מיישר קו עם הלך הבנייה הנקייה המאפיין את הבנייה הקלה, שעה שלא נדרשת השקעת כמות גדולה של אנרגיה בשביל לייצר את חומרי הגלם העשויים מעץ, ואין צורך להשתמש בחומרים כימיים על מנת להכשיר את המוצר למחיית אדם. מבחינתכם זה אומר הרבה לגבי איכות החמצן שתנשמו בבית. הקירות העשויים מעץ יספגו בשבילכם את הלחות, דבר אשר יפחית משמעותית את הצורך שלכם בשימוש במערכות מלאכותיות על מנת להתמודד עם הטחב העוין.

אז תעשייה או טבע? איך שלא יהיה, הפתרון בעבורכם מצוי ברזי הבנייה הקלה.

יצירת קשר
שם מלא
טלפון
הערות