מבנים ניידים
בנייה קלה
מבנים ניידים, זה אנחנו

מבנה נייד

מבנה נייד – תהליך פשוט, תוצאה משודרגת

לא כך הדבר בכל הנוגע למבנים ניידים. אמנם עדיין תאלצו לעבור דרך שתכלול תכנון אדריכלי, אישורים בירוקראטיים ובנייה מעשית, אך התהליך יהיה פשוט לאין שעור. במידה ובחרתם לצאת לדרך, הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא לעיין בקטלוג עמוס באפשרויות, בין אם אתם מחפשים מבנה לצורך משרד, מחסן, או בית פרטי מפואר לכל דבר, פשוט הצביעו על מבוקשכם וצאו לדרך.

בשיטת הבנייה הקונבנציונאלית תמתינו זמן רב עד שביתכם יהיה מוכן לאכלוס, בין אם רכשתם דירה רגילה בפרויקט חדש, כאשר רק החלו לצקת את היסודות, ובין אם התחלתם בתהליך של בניית בית פרטי באמצעות קבלן. לעומת זאת, במקרה של מבנה נייד, ההמתנה למעבר מהנייר אל המציאות, תהיה קצרה בהרבה, והשפעתכם על התהליך תהיה משמעותית יותר. כלומר, אפשרויות ההרחבה והשינויים שניתן לבצע במבנים ניידים תוך כדי הבנייה גמישות למדי, וקשובות יותר לצרכי הלקוח.

כיום היכולת של מבנה נייד להתמודד עם מקבילו הנייח, מבחינות של אקוסטיקה, עמידות מול מצבי טבע וטמפרטורה, הינה מרשימה למדי הודות להנדסת אנוש מפותחת. הנדסה זו התגבשה כתוצר ישיר של ביקוש הולך וגובר מצד צרכנים, שמבינים כי ישנה אלטרנטיבה להלך הבניה הסטנדרטי בעלות כלכלית אשר לא מותירה מקום לתחרות.
התפיסה המפותחת של מרחב וחלל מאפשרת לעצב כל פרט בבניה, אשר הודות לגמישות, הופכת את התהליך לחוויה עבור כל לקוח ולקוח. אין התגשמות חלום גדולה יותר מלעצב עבור עצמך את בית החלומות/המשרד שתמיד חשקת בו..
איכות היא מזמן כבר לא מילה גסה בשוק הבנייה הקלה, וכל פרט מקבל תשומת לב מרבית, עד שלב הגימור המושלם, שמהווה בסופו של דבר את החותמת הרשמית לדרך הארוכה שעשה התחום הזה בשנים האחרונות.

ואם ביום מן הימים תרצו להעתיק את רגליכם לאזור מחיה אחר, או לסביבה תעשייתית שונה, הרי שלא תהיו חייבים למכור את המבנה, אלא תוכלו בקלות לנתק את הבית מיסודות חיבורו, ולהעבירו בדיוק כפי שהוא למעונו החדש!
היות ותהליך הבניה נעשה במפעל ולא בשטח, כמו במקרה של בניה סטנדרטית, הרי שניתן לקבל 'שקט תעשייתי', ולתכנן כל פרט ללא הפרעות סביבתיות, ותוך מתן מענה מקצועי ויעיל לכל צורך אשר מתפתח תוך כדי התהליך.
בנוסף, בבסיסו של הרעיון מדובר בתהליך מודולארי, אשר מאפשר בניית כל רובד במקביל ומבלי ליצור תלות בין תחומי הבניה. כך כאשר יתעכב שלב אחד בבניה, אין הדבר ישפיע על קצב ההתקדמות בשלב האחר. עוד יתרון אל מול נוהל הבנייה המצוי במבנים הקונבנציונאליים.

לסיכום, דווקא המאפיינים המוזילים את הבנייה הניידת אל מול זו הלא ניידת, הנוצרים מן היכולת לבודד, למהר ולייעל את הפרוצדורה, מתגלים בו בעת, ככאלו המאפשרים לקברניטיה לשמור על תודעת שירות גבוהה, תכנון אינטגרלי של המבנה על שלל רבדיו, וביצוע מדויק ומותאם לרצונו ונוחותו של הלקוח.

יצירת קשר
שם מלא
טלפון
הערות