מבנים ניידים
בנייה קלה
מבנים ניידים, זה אנחנו

יתרונות השיטה

בנייה קלה - יתרונות השיטה ומידע חשוב

כיצד זה עובד

שיטת הבניה הקלה אמנם מתקדמת במיוחד, אך ביחד עם זאת גם פשוטה וקלה לביצוע. לאחר תכנון קפדני של כל הדרישות במבנה, בין אם כמות חדרים, גודל החדרים, חשמל אינסטלאציה ועוד, מכינים לוחות ייעודיים על פי הדרישות וכל שנותר הוא להגיע איתם, להרכיב את היסודות, לחבר את הלוחות וליהנות מבית חדש. הבניה יכולה להיעשות לאורך כל ימות השבוע ואפילו לאחר יציאת שבת.

מהירות

אם כן, היתרון הראשוני של הבניה באמצעות שיטת הבנייה הקלה, טמון במהירות העבודה. כיום, לבנות בית גדול או אפילו קטן יותר, עלול לקחת שנה ולעיתים אפילו יותר. לעומת זאת, בעבודה באמצעות שיטת הבניה הקלה, ניתן להגיע אל מוצר מוגמר הכולל את כל הדרישות למבנה תוך שלושה חודשים בלבד, כאשר המבנה כבר מחובר לחשמל, מים ואפילו מרוהט.

עמידות ואיכות

בזכות העבודה המקדימה במפעל ולא במקום עצמו, הבניה הקלה מבטיחה איכות חומרים מיטבית וכן גם דיוק שאינו מתפשר. כאשר עובדים בשטח באמצעות שיטת הבניה הקלאסית, יכולות לקרות טעויות של חישוב וחיבור בין החדרים השונים, מה שעלול לגרום לתוצאות קלוקלות ובעיות שנגררות למשך כל התקופה שהמבנה עומד. לעומת זאת, בבניה הקלה, הייצור מדויק ובלתי מתפשר, כאשר כל שנותר הוא להרכיב את הלוחות מבלי לייצר טעויות הרכבה או בניה.

מעבר לזה, העובדה שהמבנה מורכב מלוחות בפיתוח ייחודי, מאפשר לו להיות עמיד יותר מול איתני הטבע, רעידות אדמה וכו'. כמו כן, הלוחות הייחודיים באים עם בידוד מובנה מפני רעשים, טמפרטורה קיצונית וכן שמירה על אקוסטיקה פנימית.

מחיר

בהיבט המחיר, לבניה הקלה ישנם כמה יתרונות מהותיים ביותר. ראשית, מעצם העובדה שהבניה דורשת הרכבה מהירה, היא אינה דורשת תשלום לצוות הפועלים למשך תקופה ארוכה כל כך ולכן העלויות יורדות באופן חד. כמו כן, גם הציוד בכלי עזר כגון משאבות בטון, דחפורים ושאר עזרים בבניה הקלאסית אינם רלוונטיים ובכך חוסכים עוד יותר. בנוסף לחסכון במחיר, קל יותר גם לדעת אותו מראש ובאופן מדויק. בעקבות פשטות הבניה, קל ביותר להעריך בדיוק רב את העלות הכוללת ובכך להיערך לתשלומים על הבנייה מראש.

אם כן, שיטת הבנייה הקלה כוללת בתוכה יתרונות בלבד. היא פשוטה יותר להרכבה, ולכן באופן אוטומטי מוזילה את עלויות כוח האדם, מדויקת יותר ואף מסתיימת מהר הרבה יותר מהמוכר בשוק. כל שצריך לעשות, הוא לפנות אל חברה המתמחה בתחום, לתכנן באופן מדויק את המבנה ולדעת שבקרוב מאוד הוא כבר יהיה זמין לשימוש.

יצירת קשר
שם מלא
טלפון
הערות