מבנים ניידים
בנייה קלה
מבנים ניידים, זה אנחנו

בית היישר מהמנוף

היישר מהמנוף

מבנה נייד מהמנוףמנופים ליד שילוט עתיר פרסומות בדבר פרויקט בנייה עתידי בטח יצא לכם לראות, לא? ..


אולי אפילו נכנסתם לשמוע מנציגי המכירות פרטים אודות יצירת הפאר העתידה לקום שם .. כאשר כל מה שזכיתם בינתיים לראות זה חולות, מנוף ומבנה אחד שבכל זאת הוקם שם, בתוכו יושבים נציגי המכירות, על הקיר תמונות ושרטוטים אודות הפרויקט שטרם יצא לפועל, מדי פעם הקבלן נכנס ומתעניין לגבי קצב המכירות.. ובכן, ישנה סיבה שרק מבנה אחד קם וכל השאר בגדר תכנון.. הסיבה היא שזהו המבנה הנייד..  

יצא לכם לבלות סוף שבוע בצימר בצפון? .. נהניתם מהשקט ומהאוויר, כמו גם מהאווירה הכפרית? .. שוב.. מבנה נייד..
אותו הכי קל ופשוט לתכנן ולהעמיד, ומעבר לדוגמאות הללו, בוודאי שנתקלתם וביקרתם במבנים כאלו ובכלל לא שמתם לב.. מתי כן הייתם מרגישים בהבדל משמעותי? .. אם הייתם מתכננים מן היסוד בית שכזה, מזמינים ומשלמים עליו.. אז הייתם מבינים במה מצוי ההבדל הגדול שבין שתי תפיסות הבניה המנוגדות.

בכל הקשור לחבלי הלידה, השוני הוא שמיים וארץ.
קודם כל, המבנה מיוצר במפעל ומגיע עם מנוף, ויסודותיו לא נטעו בקרקע. אגב, עובדה זו אינה הופכת את הדבר לחסרון, במיוחד לא עם הטכנולוגיות של היום, אם כבר זהו רק יתרון שמאפשר לכם להמשיך ולייצר לבית חלקים, גם לאחר שנים שאתם מתגוררים בו, ולנייד אותו לאן שרק יבוא לכם.

החברות שמורשות לבנות בתחום הבניה הקלה עברו הסמכה של משרד השיכון, ופועלים על פי סטנדרט גבוה במיוחד. ההפרש הכלכלי שהופך את ההליך למשתלם בעבורכם, הינו תוצאה של חיסכון בדבר שעות עבודה בשטח, ושינוע של חומרי גלם מתוך המפעל אל הקרקע בה החלטתם להכות שורש.. כיוון שהמבנה מיוצר על כל חלקיו במפעל, אתם חוסכים את העלויות האלה, שמצטברות בסופו של דבר לאחוז ניכר מהעסקה הכוללת.

יתרון נוסף בפיתוח המבנה תחת קורת גג אחת הינו שעד שלא מסיימים לבנות את הבית עד תום לא מגישים לכם אותו, וזה כולל את השגת כל האישורים והאסמכתאות, פיקוח וייעול העבודה על ידי קבלני מיקור חוץ שעובדים בסינרגיה האחד עם השני, תחת סביבת עבודה אחת מתואמת. הקלות הבלתי נסבלת של בניה בתיעוש חכם, הינה כזו שבניגוד לתהליך הסיזיפי בבניית בית על קרקע, שעובד באופן טורי, וכל פסיעה בירוקראטית יכולה לתקוע את התהליך, כאן הכל נעשה במקביל וישנה אפשרות להתחייב מראש על מועד מדויק ברמת היום, בו הבית מגיע אליך מוכן, היישר מהתנור.. סליחה, מהמנוף...

יצירת קשר
שם מלא
טלפון
הערות