מבנים ניידים
בנייה קלה
מבנים ניידים, זה אנחנו

מבנה נייד כבית החלומות

בית החלומות

תחשבו על זה שתוך כשלושה חודשים מהרגע שהגדרתם בדיוק מה אתם רוצים, הבית שלכם יהיה מוכן. זה חלום לכל זוג צעיר שמעוניין להתחיל את חייו במקום משלו והזדמנות לעשות זאת מבלי לשעבד את רוב חסכונותיו לדבר, ובטח שלא את משכורתו החודשית. נכון, הלוואה קלה אף פעם לא הזיקה, אבל המחירים הם במקדמים שונים לגמרי.
הנכס הזה, במידה ואכן תישמרו על הוראות יצרניות, כמו עם כל מוצר ברמת איכות שמכבדת את עצמה, יישמר לתקופה ארוכה מאוד, ויהווה את משענת הבסיס שלכם.

אתם זוג צעיר וקרייריסטי? אין שום בעיה, המבנה מכיל תשתית לכל ציוד מודרני אפשרי, אין שום הבדל ממבנה רגיל, להיפך, תחום הבנייה הניידת הרי מותאם מראש לצרכים משרדיים, בו בזמן שמודלים סטנדרטיים מגיעים עם חלל פנימי שמשמש כחדר שהייה לכל דבר, אשר מבודד באופן אשר מעניק פרטיות מושלמת.

נולדו לכם ילדים? .. זה בדיוק המבנה שתוכלו להרחיב בלי בעיה, אפילו לרמה של יחידת דיור, אם הילד גדל ורוצה להרגיש קצת עצמאות כאשר יוצא הוא אל העולם.
אין בעיות של חניה, לא צריך לעבור דירה בכל פעם כשמשהו בתנאי החיים משתנה, כמו בדוגמא לעיל כשמגיע ילד לעולם, או בעת הקמה של עסק חדש, אשר מצריך התרחבות לחדר עבודה נוסף, או משרד לכל דבר.

החופש האידיאלי לרדוף אחר החלומות שלכם, מתחיל בעיון ראשוני בקטלוג למבנים ניידים.
אז מה תרצו?.. עיצוב דמוי הקפלה הסיסטינית או מנהטן שיק.. גג רעפים או גג שטוח..  ובפנים, עץ מלא שיעטר את המטבח או דווקא שנשקיע יותר בפנלים מגרניט פורצלן..
בניגוד לשלבי הגימור שמחכים תמיד לסוף הליך הבניה, בבניה קונבנציונלית, אזי שבכל הנוגע לתחום הבניה נשואת הדיון, הכל נקבע מראש והרשות נתונה.. הרשות לבצע שינויים והרחבות בכל עת..

בהנחה ותחליטו שאינכם רוצים להחליט על הכל מבעוד מועד, אך בכל זאת ברצונכם לשמור על אופציות התרחבות להמשך, אז גם הכנה לקומה שנייה היא אפשרות שכיחה במחוזות הבניה הקלה. בבוא היום, כשיתעורר הצורך, פשוט הוסיפו עוד קומה לביתכם.
חשוב לדעת – מבנים ניידים ידועים באיכויות הבידוד שלהם, דבר החוסך בחשמל ועשוי להוסיף עוד נדבך חשוב לשיקול שלכם ללכת בכיוון הזה .. אמנם הבנק לא מעניק משכנתא רשמית כיוון שהוא לא יכול לשעבד לעצמו מבנה שמחר תוכלו לפרק לחלקים, להרחיב, או לנייד, בניגוד למבנה קונבנציונלי שכנגד שעבודו הבנק כן מעניק משכנתא, אבל הלוואות בתנאים טובים ביותר, הוא כן יעניק לכם, וממילא לא תצטרכו יותר מזה, בבואכם לחסוך כל כך הרבה עלויות בתהליך המדובר..

כך שלסיכום, אם אתם זוג צעיר ואין לכם את היכולת או הרצון להשכיב עכשיו סכומי עתק על רכישת בית רגיל, שיקשור אתכם למשכנתא ומיסוי בלתי מתפשר, וכל זאת במידה ולא החלטתם לבנות אותו מהיסוד, כי אז התהליך הקבלני כבר הופך את העניין לעבודה במשרה מלאה, הרי שהדרך שתרצו לקחת תהיה לבנות בשיא הפשטות את מושא החלומות שלכם, כמובן ביחד עם מומחים שכבר בנו ועברו את התהליך הזה לא פעם ולא פעמיים, וכבר יוכלו להעיר ולהאיר את תשומת לבכם לכל הרבדים החשובים בבניית בית שכזה לצרכים שלכם.

יצירת קשר
שם מלא
טלפון
הערות